Přeskočit na hlavní obsah

ZLATÁ KOLOBĚŽKA 28.6. 2015

Titulka web

ZLATÁ KOLOBĚŽKA, tradiční závod, jenž si své jméno nese již od roku 2000 a je letos dokonce nejdéle pořádaným závodem v seriálu Rollo ligy 2015.

Letos ZLATÁ KOLOBEŽKA virtuálně získává občanku a přináší NOVINKU – 2 trasy závodu, kratší a delší! Dlouhá trasa 45 km bude započítávána do Rollo ligy 2015, kratší je připravena zejména pro Hobby závodníky, vše se podrobně dozvíte v propozicích.

V posledních 3 letech rozšířil pohodové zázemí pro závodníky Ranč Šídlovák, kde se je možné v poklidu občerstvit a předávají se i diplomy nejlepším. Letošní termín na konci června dokonce dává možnosti koupání i v sousedícím Šídlovském rybníku, kde je už i teď příjemně prohřátá voda. Registrace na závod prostřednictvím vyplněné excelové tabulky na e-mailovou adresu: kolobezky@kkplzen.cz, nejpozději do 24. června 2015 do 18:00. Výsledky závodníků budou měřeny čipovou technologií firmy APACHI s.r.o. – Sportovní servis.

Video s trasy zde

Formulář Přihlášky zde

S nápadem uspořádat v Plzni závod na stupátku mezi dvěma koly přišel v devadesátých letech Petr Pešta. Už v roce 1996 se jel závod v Borském parku za účasti 9 závodníků na koloběžkách se sedátky. V roce 1999 již Plzeň uvítala Rollo ligu a v roce 2000 se poprvé jel závod na trati na Košutce, dokonce za účasti Finů a Holanďanů. Prověřená trasa zažila již 2x Mistrovství Světa, naposled v roce 2014, Mistrovství Evropy i Evropský pohár.

Tento příspěvek byl publikován dne 11. 6. 2015 (Čtvrtek) v 13.54 v rubrice Akce a závody. Komentáře můžete sledovat přes RSS 2.0 kanál. Můžete zanechat komentář nebo trackback z vašeho webu.

Zanechte komentář

Rubriky

Archiv článků

Nejnovější články