Přeskočit na hlavní obsah

ZLATÁ KOLOBĚŽKA 2018 OTEVŘELA REGISTRACI

Zlatá koloběžka, tradiční a přitom každý rok znovu a znovu přitažlivý závod už netrpělivě čeká na svůj další ročník! PLZÉÉÉŇ

REGISTRACE JE OTEVŘENÁ zde 

Propozice ke stažení:

MČR, Rollo liga 2018  3 kolo,

Veřejné závody pro dospělé i děti Mini Zlatá koloběžka

PLATBA STARTOVNÉHO a objednaných služeb do 15.6.2018 na základě údajů z emailové zprávy: Potvrzení o registraci do závodu MISTROVSTVÍ REPUBLIKY 2018 ROLLO LIGA 2018 – 3. kolo.

Poprvé bude registrace do systému Apachi pomalejší, ale na každý další závod RL a případně i některé akce Českého poháru už to půjde raz dva.

V rámci přihlašovacího formuláře nabízíme za zvýhodněnou cenu proti individuální objednávce ubytování v 2 – 3 – 5 – 6 lůžkovém pokoji kolejí Západočeské a Karlovy Univerzity v Plzni. Bohužel počet je letos omezený na 103 lůžek a ubytovací ceny byly oproti loňsku zvýšeny. V rámci MČR  je možnost ubytování pouze na 2 noci (z pátku na sobotu a ze soboty na neděli). Pokoj v online formuláře objednává za tým (partu) vždy jen jeden závodník, který ubytování zaplatí i za všechny ubytované. Do poznámky objednatel pokoje uvede, kdo jsou jeho spolubydlící (ideálně jméno a příjmení, nebo stačí název např. UNIKOSY).

Tento příspěvek byl publikován dne 1. 6. 2018 (Pátek) v 14.24 v rubrice Akce a závody. Komentáře můžete sledovat přes RSS 2.0 kanál. Komentáře a trackback jsou uzavřeny.

Komentáře jsou zavřeny.

Rubriky

Archiv článků

Nejnovější články