logo PSP klub koloběhu Plzeň

PSP - klub koloběhu Plzeň

ZIMNÍ PŘÍPRAVA PŘINÁŠÍ PARÁDNÍ VÝSLEDKY

jahoda.JPG

Už jsem o tom psali a opět musíme. Láďa Provod, jak to tak vypadá, má na běžkách životní formu. Ve zkratce se dá říci, že vyhraje kam přijede.
Z výčtu úspěchů, nelze opomenout vítězství 17. ledna v Krajském přeboru na 30 km klasicky v nejstarším závodu na území ČR – Chodské třicítky.
Pak zvítězil v kategorii +40 na německém území při závodě na Fichtelbergu v závodě na 20 km bruslením, EG-Marathon v rámci DSV-Skilanglaufserie, když celkově byl 9.
Nu a o posledním víkendu si Láďa připsal další dvě vítězství. V sobotu při Krajském přeboru na 10 km bruslením a v neděli na 15 km klasicky
Petr Pešta se od začátku ledna už docela vylepšil a v sobotu při Krajském přeboru na 10 km bruslením obsadil za Láďou a Jakubem Novákem ze Sport klubu Plzeň třetí místo.
V sobotu večer mezi závody se pak úspěšní závodníci odskočili do Plzně na Galavečer Plzeňského sportu.