Přeskočit na hlavní obsah

Závody koloběžek 2007

Poměrně brzy je letos hotový letošní kalendář koloběžkových závodů a dalších akcí. Po kompromisech ze stran některých pořadatelů je skladba závodů, respektive Rollo ligy 2007 (dlouhodobé soutěže koloběžkářů) takřka ideální.

Náš klub opět pokračuje ve zvýšeném úsilí náborů hledání nové generace a chystáme závody pro mládež. Hlavním těžištěm bude Mc Donald CUP – 6 akcí v areálu SKP Rapid – LOPATÁRNA vždy poslední středu v měsíci a začíná se 25. dubna.

Rollo ligu pořádáme defakto v rámci Podzimní koloběžky. Ale jinak samozřejmě otevíráme sezónu závodem již tradičním závodem 21. dubna. V aktivitě nepolevujeme ani v květnu, kdy zaštiťujeme rychlostní závod při pražském Maratonu dne 12. května 2007. Pojede se na 10 km dlouhé trati připravené pro závod in.line bruslích takže by to měla být lahůdka.

I celorepublikově je program bohatý.

Závěr ligového dění bude patřit MČR v Maratonu, Rožnov pod Radhoštěm slibuje velmi pěkné závody, pro mnohé bude vrcholem Mistrovství Evropy v Německu 16. – 19. srpna 2007.

Ale dost, podívejte se sami je spousta krásných příležitostí kde a jak si zazávodit.

Kalendář koloběžkových závodů ve formátu .xls ke stažení zde.

Tento příspěvek byl publikován dne 14. 3. 2007 (Středa) v 12.29 v rubrice Akce a závody. Komentáře můžete sledovat přes RSS 2.0 kanál. Komentáře a trackback jsou uzavřeny.

Komentáře jsou zavřeny.

Rubriky

Archiv článků

Nejnovější články