Přeskočit na hlavní obsah

Závěrečné 6. kolo RL 2017 v Březí u Říčan pěkné výsledky, krásné zážitky

Sobotní sprinty 8 závodníků a 6 medailí, v neděli 11 závodníků a 7 medailí, naši závodníci předvedli na závěr sezóny výborné výkony.

Pro ligu v novém prostředí v Březí u Říčan (okres Praha východ) se o víkendu 29.9. -1.10- konalo závěrečné, šesté, kolo Rollo ligy 2017. Technicky a fyzicky náročnější trasy svědčily naší výpravě. V sobotu ve sprintech v kategorii masters získal zlatou medaili Petr Pešta, druhé místo Láďa Provod a Markéta Peštová a v mládežnických kategoriích získali stříbro  kadet Miki Kubík a žákyně Kamila Peštová, třetí místo Andělka Kubíková.

Druhý den nás čekal 5.8 km dlouhý závodní okruh a dlouhý závod. Zde předvedl svoji fyzičku Láďa Provod, který jasně vyhrál masters a zvítězil i kadet Miki Kubík. Druhé a třetí místo si zopakovaly žákyně Kamila Peštová Andělka Kubíková. Třetí dojel i Jáchym Baxa v kategorii žáků a Petr Pešta v kategorii masters.  Vložený hobby závod žen na 5,8 km vyhrála Jana Baxová a v hobby mužích byl Josef Kubík těsně čtvrtý.

U Ríčan šlo i o celkové ligové výsledky a náš klub získal 3 ligové tituly! Mistry Rollo ligy 2017 se ve svých kategoriích stali žákyně Kamila Peštová, kadet Mikuláš Kubík a master Ladislav Provod. Žákyně Anděla Kubíková skončila v celkovém pořadí na druhém místě, master Karel Cvalín třetí  a třetí místo obsadilo v týmové soutěži družstvo mužů.

Tady je možné projít výsledky závodů:

6.kolo Rollo ligy Březí u Říčan 2017 – Sprint kvalifikace

6.kolo Rollo ligy Březí u Říčan 2017 – Sprint rozjižďky až do finále

6.kolo Rollo ligy Březí u Říčan 2017 – Dlouhý závod

Tento příspěvek byl publikován dne 2. 10. 2017 (Pondělí) v 10.49 v rubrice Akce a závody. Komentáře můžete sledovat přes RSS 2.0 kanál. Můžete zanechat komentář nebo trackback z vašeho webu.

Zanechte komentář

Rubriky

Archiv článků

Nejnovější články