Přeskočit na hlavní obsah

Zahájení Koloběžkové sezóny KK Plzeň 2018

V neděli 8.4. odpoledne v  15.00 byla zahajovací vyjížďkou otevřena Koloběžkové sezóna a mládežnická  akademie KK Plzeň 2018. A začátek to byl hezký, po zamračeném dopoledni se chvilku před zahájením vyjížďky rozsvítilo sluníčko a ohřálo vzduch na příjemných +15 C.

Sice byly nějaké odhlášky, ale díky vzácným hostů, webmasterovi stránek ČSK Martinovi Bugnerovi se ženou Janou, Míše Říšové a Jirkovi Luxovi  dostalo oficiální zahájení jiný a zajímavý nádech.

Výpravu jsme rozdělili do dvou skupin a  naplánovali výlet tak, abychom se potkali a chvilku společně odpočinuli na písčité pláži u rekreačního rybníka Bolevák a pak  po závěrečném stoupání na Rozhledně Chlum. Na Chlumu jsme se  rozhlédli po okolí, opekli  buřty  a pak téměř hodinu strávili společným povídáním.

Určitě bude i další veřejný výlet, už je vymyšlený cíl a termín určitě  do letních prázdnin,  víc asi se závodním programem a tréninkovou přípravou  nezvládněme zrealizovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento příspěvek byl publikován dne 9. 4. 2018 (Pondělí) v 14.13 v rubrice Akce a závody. Komentáře můžete sledovat přes RSS 2.0 kanál. Můžete zanechat komentář nebo trackback z vašeho webu.

Zanechte komentář

Rubriky

Archiv článků

Nejnovější články