Přeskočit na hlavní obsah

Velikonoční soustředění koloběžkářů 2007

Klub koloběhu Plzeň opět připravuje velikonoční soustředění a to ve dnech 5. -9. dubna 2007. Po roční pauze se vrací k Máchovu jezeru, do areálu Kulichův mlýn, tedy do míst kde se našim borcům velmi líbilo v roce 2005. (viz zpráva v aktualitách „Úspěšné velikonoční soustředění“ )

Pěkné a mírně zvlněné terény s dobrým asfaltem jsou ideální na začátek sezóny. Okolní krásné lesy, “jezero“a hrad Bezděz tomu všemu dávají zajímavou kulisu.

Pro letošní rok rozhodlo vedení klubu rozhodlo rozšířit okruh „absolventů“ soustředění a se závodníky míří pod Bezděz i naši turisté a country sekce.

Kromě toho pozvánku ke společné přípravě přijali i závodníci z jiných klubů, a tak to vypadá na historicky první republikové soustředění s hodně velikou účastí. S našimi muži by se měli prohánět například Richard Jisl, Milan Gazárek, Pavel Legát, Michal Špinka a další.

Tento příspěvek byl publikován dne 14. 3. 2007 (Středa) v 2.48 v rubrice Akce a závody. Komentáře můžete sledovat přes RSS 2.0 kanál. Komentáře a trackback jsou uzavřeny.

Komentáře jsou zavřeny.

Rubriky

Archiv článků

Nejnovější články