ÚSPĚCH MARKA KADLECE EUROCUP A DALŠÍ MEDAILE PLZEŇSKÝCH KOLOBĚŽKÁŘŮ NA ROLLO LIZE

Dvě vrcholné akce absolovali závodníci Klubu koloběhu Plzeň o víkendu 29 – 30.6. 2013. První část týmu se zúčastnila v Holandsku druhého kola Evropského poháru. A na samotný vrchol – pro zlatou medaili si dojel při nedělním maratonu plzeňský talent a vycházející hvězda české reprezentace Marek Kadlec.  Marek si však dobře vedl v sobotním sprintu, kde získal bronzovou medaili.
Druhá část výpravy KK Plzeň se pak zúčastnila české mistrovské soutěže Rollo ligy, v Lounech a Jílovém u Děčína. Na pěkné výsledky z úvodu sezóny navázal zejména Petr Pešta, který jak v sobotu tak neděli obsadil druhé místo.
„ Marek v Holandsku zazářil, i ve sprintu mohl dopadnout ještě lépe, bohužel doplatil na holandskou přesilu. V České lize jsme také dokázali udržet pozice, s víkendem tedy panuje spokojenot.