Přeskočit na hlavní obsah

ŠTĚDRODENNÍ VYJÍŽĎKA NA KOLOBĚŽCE 2017 – 22. ročník

Zase je další koloběžková sezóna za námi a za necelý měsíc Štědrý den. A to už po 22. vyrazíme do ulic Plzně na koloběžce, abychom oslavili Zimní slunovrat.

Sraz v 10:00 na náměstí Republiky a vyrazíme nejpozději v 10:10 na 10 km dlouhou trasu do ulic a po cyklostezkách Plzně, která částečně kopíruje první vánoční koloběžkovou vyjížďku z roku 1996.

Cíl je hospoda Flora, kde po 22. posedíme nad teplým nápojem a přípitkem předčasně uzavřeme proběhlý rok.

Po přípitku se rozjedeme do svých domovů, kde po zapálení svátečního ohně v krbu, či svíčky začne sváteční večeře.

Na vánoční vyjížďce nebudeme pospíchat, předpokládáme výkonnostní rozdíly, proto je stanovena průměrná rychlost 15 km/h, což by měl na rovinatém profilu trasy zvládnout každý.

Podrobný popis trasy: Projížďka povede okolo Mlýnské strouhy do Štruncových sadů, kde podél fotbalového stadionu dojedeme na soutok řek Radbuzy a Mže, přes Denisovo nábřeží dostaneme na cyklostezku vedoucí údolím Radbuzy až k Malostranskému mostu, přejedeme po něm řeku a odbočíme do Zborovské, k Tyršovo mostu, budeme pokračovat údolím Radbuzy do Českého údolí, u Borské věznice se napojíme na cyklostezku podél dálničního přivaděče k velkému kruháči v Sukové ul. a z kruhového objezdu je už jen kousek do Brožíkovy 16, kde se nachází hospoda Flora.  https://mapy.cz/s/nP1K

Přeji pohodový advent a slušné počasí na Štědrý den

Petr Pešta

předseda PSP- KLUB KOLOBĚHU PLZEŇ z.s.

Tento příspěvek byl publikován dne 6. 12. 2017 (Středa) v 14.45 v rubrice Ostatní. Komentáře můžete sledovat přes RSS 2.0 kanál. Můžete zanechat komentář nebo trackback z vašeho webu.

Zanechte komentář

Rubriky

Archiv článků

Nejnovější články