Přeskočit na hlavní obsah

Skvělé výsledky RL Vysočina aréna 2019

O víkendu, 12.-13.5. 2019,  proběhlo  druhé kolo České Rollo ligy. Přes chladné počasí a déšť se na start technicky náročných závodů postavilo 209 borců všech věkových kategorií, a náš tým byl v počtu 15 závodníků úspěšně u toho!

Opět nejúspěšnější částí výpravy jsou naši žáci, žákyně a kadeti, kteří jsou opět ověnčení zlatými, stříbrnými a bronzovými medailemi včetně štafet a dále vedou Mládežnický ligový pohár. Kryštof a Jáchym Baxovi, Anděla a Mikuláš Kubíkovi, Matyáš a Michaela Kadlecovi, Kamila Peštová a Kryštof Pícl, jsou naši nadšení mladí závodníci.

Veliký comeback zažila Lenka Štemberová, dvojnásobná vítězka Rollo ligy, která se vrátila do koloběžkového pelotonu po více jak deseti letech a v sobotu skončila v dlouhém závodu ve své kategorii master třetí a nedělní časovku již vyhrála. Ženy pak ve složení Kadlecová, Peštová, Štemberová dojely třetí ve štafetách!

Nestor Láďa Provod dojel absolutně čtvrtý jak v sobotu tak neděli. Martin Kadlec i Petr Pešta podali v nabité konkurenci pěkný výkony. Petrovi jeho umístění na hraně první desítky stačila na druhá místa v kategorii master.

Tento příspěvek byl publikován dne 13. 5. 2019 (Pondělí) v 16.10 v rubrice Akce a závody. Komentáře můžete sledovat přes RSS 2.0 kanál. Komentáře a trackback jsou uzavřeny.

Komentáře jsou zavřeny.

Rubriky

Archiv článků

Nejnovější články