RL Vysočina aréna 2017 přinesl našemu týmu pěkné výsledky

Sobotní sprinty 8 závodníků a 6 medailí, v neděli 7 závodníků a 4 medaile a i ostatní závodníci předvedli parádní výkony.
Ve velmi  zajímavém prostředí Vysočina arény a na asfaltových cestách pro kolečkové lyže a v zimě pro trasy běžkařů a biatlonistů se konalo letošní druhé Rollo ligové kolo. Technicky velmi náročné trasy, na kterých byla nutná i jistá fyzická zdatnost poměrně svědčily naší  menší výpravě. V sobotu ve sprintech v kategorii masters získali zlaté medaile Markéta a Petr Peštovi, druhé místo Láďa Provod a kadet Miki Kubík. V žákyních úspěšně sprintovali Andělka Kubíková a Kamila Peštová, které obsadily druhé a třetí místo.
Druhý den nás čekal 2,2 km dlouhý technicky velmi náročný okruh. Zde předvedl svoji fyzičku Láďa Provod, který jasně vyhrál masters, kadet Miki Kubík si zopakoval druhé místo a i žákyně bez pádu zvládly poměrně nebezpečné zátočiny ve sjezdech a opět  obsadily druhé a třetí místo ( Andělka Kubíková a Kamila Peštová) .