Petr Pešta vítězem poháru Ski klubu policie Plzeň

Vítěz poháru Petr Pešta

Našim závodníkům skutečně letošní zima svědčí. Petr Pešta, který chvilku sportovně pauzíroval kvůli svalovému zraněním, dokázal v běžeckém lyžování zajet další skvělý závod.
Tentokrát o víkendu 18. – 19. února na šumavských Hoffmankách při Poháru SKI klubu policie Plzeň a krajském přeboru západočeské župy. V sobotu na 10 km klasicky zvítězil a v neděli při silnější konkurenci na 15 km volně doběhl třetí. V sobotu dojela v krajském přeboru třetí i Maruška Tlapová!
Je pravda, že tento sportovní podnik nebyl oproti předešlým rokům nějak výrazně a početně obsazen, přesto jsou výsledky našich borců vynikající. Být zapsán na putovním poháru jako již 46. vítěz je čest pro každého lyžaře.
Teď o víkendu čeká naše závodníky Karlův běh a pak příští sobotu 4. března při Krkonošské sedmdesátce Láďu Provoda a Petrem Peštou v týmu USK CS Plzeň útok na vylepšení loňského super výsledku – 5. místa (Tým by měl být silný, takže už teď držte palce!)