Přeskočit na hlavní obsah

NA ŠTĚDRÝ JIŽ PO ŠESTNÁCTÉ NA KOLOBĚŽCE!

I letos bude pro všechny koloběžkové nadšence Štědrodenní vyjížďka po Plzni. Finální sraz (loučení i uvítání) je pod vánočním stromkem na náměstí Republiky v 11:20 – 11:30.

Kdo má chuť může stejně jako část výpravy (defakto zásadní část vyjížďky) přijet už před desátou do Lobezkého parku, kde se od 10:00 běží krátký přespolní běh Lobezký motokros a závodit si.

Z Lobez se pak odjíždí v cca 11:00  na náměstí Republiky, odkud vyrazíme do ulic, což již 16 let znamená, že +- nejbližší cestou dojedeme na Bory do hospody Flora, kde posedíme nad teplým nápojem a přípitkem pak předčasně uzavřeme proběhlý rok.

V roce 1996  poprvé čtyři koloběžkáři ( Petr a Michal Peštovi, Jirka Růžička a Jirka Černá) po srazu v Jagelonské ulici vyrazili v mrazu – 4°C a sněhu kroužit městem a okolo Litické přehrady. Velká  zima však koloběžkáře donutila zastavit na  čaj případně grog.  A nejblíže a byla restaurace  FLORA na Borech, kde jsme dnes v podstatně ve vyšším počtu vítanými štědrodenním hosty.

Tento příspěvek byl publikován dne 14. 12. 2011 (Středa) v 10.35 v rubrice Výlety a turistika, Ostatní. Komentáře můžete sledovat přes RSS 2.0 kanál. Komentáře a trackback jsou uzavřeny.

Komentáře jsou zavřeny.

Rubriky

Archiv článků

Nejnovější články