Přeskočit na hlavní obsah

Mistrovství republiky 2018 bude krásným koloběžkovým svátkem

V online přihlašovacím systému se Vás přihlásilo 171! A máme úplně čerstvé zprávy, že koloběžkové vody rozčeří Kostka racing – mladí běžkaři, jejich rodiče a trenéři z Jeseníku v čele s trenérem Davidem Cenkem (Vypadá to na 2 mikrobusy a nějaká osobní auta)

Letošní MČR  Zlatá koloběžka 2018 bude extra kvalitně i početně obsazená a účastí bude stejná jako Mistrovství světa 2014.

Ve startovní listině k 20.6. se můžete podívat na své soupeře v kategoriích, ale je jasné, že startovka se ještě výrazně rozšíří. Skvělá zpráva, ale popravdě nám to trochu rozbourá připravovaný systém rozjížděk sobotního sprintu.  Asi budeme muset posunout start kvalifikace z  13:20 na 13:00, ne-li ještě o něco dopředu.

Závodní okruh je 8 metrů široký a je tady příležitost realizovat představu, že by většina závodníků měla mít možnost jet kvalifikaci a alespoň jednu rozjížďku. Předsednictvo ČSK se s vedením Rollo ligy rozhodlo, že se navýší počet závodníků v rozjížďce až 8, výjimečně i více.

Tento příspěvek byl publikován dne 20. 6. 2018 (Středa) v 13.20 v rubrice Akce a závody. Komentáře můžete sledovat přes RSS 2.0 kanál. Komentáře a trackback jsou uzavřeny.

Komentáře jsou zavřeny.

Rubriky

Archiv článků

Nejnovější články