Přeskočit na hlavní obsah

Koloběžkový den na UJEP

ujep.jpg

V pondělí 4. května proběhl v rámci Sportovního a kulturního dne rektorky UJEP na mosteckém detašovaném pracovišti Fakulty životního prostředí koloběžkový den.

Studenti i zaměstnanci měli možnost vyzkoušet špičkové závodní koloběžky, které zapůjčil partner akce – PSP Klub koloběhu Plzeň. I přes nepřízeň počasí, které při pondělním ránu panovala, se na startu sešlo 6 studentů a 2 zaměstnanci FŽP.

Na úvod proběhla výuka techniky jízdy na koloběžce, kterou všichni účastníci zvládli na výbornou. Před 11. hodinou vyrazila skupina koloběžkářů na výletní trasu, která byla naplánovaná do okolí Mostu. Cestu ztěžoval vítr i prudké kopce Českého středohoří, nicméně všichni úspěšně zdolali trasu 30km dlouhou bez nejmenších problémů, pouze s okopanými kotníky. Věříme, že příští rok bude účast ještě hojnější. Děkujeme PSP – Klubu koloběhu Plzeň za zapůjčení koloběžek.

Ing. Jan Pacina, Ph.D.
FŽP – KIG

Tento příspěvek byl publikován dne 6. 5. 2009 (Středa) v 9.14 v rubrice Akce a závody. Komentáře můžete sledovat přes RSS 2.0 kanál. Můžete zanechat komentář nebo trackback z vašeho webu.

Zanechte komentář

Rubriky

Archiv článků

Nejnovější články