logo PSP klub koloběhu Plzeň

PSP - klub koloběhu Plzeň

KOLOBĚHran 2012 – po závodě

V sobotu 6.10.2012, proběhl koloběžkový závod  v centru města Plzně, jako předvoj  Hervis půlmaratonu.
Počasí oproti minulému ročníku, kdy bylo jen  8°C, nárazový vítr a občasný déšť, přálo, bylo krásných 21°C a slunečno, což na start přilákalo 54 závodníků všech věkových i výkonnostních kategorií!  Start  před zástupy diváků a obrovským davem běžců v zádech si jistě všichni užili a velmi příjemné bylo i povzbuzování po sedmikilometrové  trati.
Absolutní vítěz a nejrychlejší závodník byl Marek Kadlec v čase 15:44 a stanovil tak nový rekord trati, loni dosáhl Láďa Provod v horších podmínkách času 15:57. Závod byl měřen na čipy.
Vítězové  dalších  Kategorií:
– nejrychlejší holka: Julie Onderková
– nejrychlejší kluk: Adam Bárta
– nejrychlejší žena: Markéta Peštová (na dvojkoloběžce)
– nejrychlejší kamion: Zdeněk Černý
celkové výsledky zde.
Pohoda jaká na akci panovala je patrná z obrázků, kdy každý obdržel za účast v závodě pamětní medaili. Dále byl v cíli k dispozici, čaj, lázeňské oplatky, ovocná buchta a jablka, aby se lépe  chvilku popovídalo o koloběžkách.