Již 4.kolo Plzeňské koloběžkové ligy je fuč a prázdniny v polovině

Závod

I polovině prázdnin si překvapivě dost dětí s rodiči udělalo čas a zúčastnilo se již čtvrtého pokračovaní Plzeňské koloběžkové ligy 2007 (Mc Donald – Hervis CUP na kolech a koloběžkách), což svědčí o stupající prestiži soutěže.
A jak to dopadlo na stupních vítězů?
V nejmladších klukách (6 -7 let) již po čtvrté nezaváhal Michal Provod před druhým Honzou Burianem a třetím Tomášem Mourečkem, a jelikož kluci na prvních dvou místech již mají triko pro nejlepší závodníky získal ho tentntokrát Moureček. V dívkách stejné věkové kategorie vyhrála opět a také již po čtvrté v řadě Markéta Vaicová.
Kategorie 8 – 9 a 10 – 12 let jely tentokrát na celá dvě kola.
V kategorii 8 – 9 let byl první Adam Beránek před a druhým Josefem Hlaváčkem a třetím Honzou Skypalou, který tak po pádu nenavázal na svá předešla vítězství. V dívkách tentokrát zvítězila Petra Vaňková.
V kategorii největších pánů kluků (10-12 let) pak opět podlehl dosavadní suverén Lukáš Provod Markovi Kadlecovi. Třetí byl Lukáš Holub. V dámách úspěšně klukům konkurovala Aneta Beránková, která dojela celkově třetí a jasně tak vyhrála holky!
A POMALU JDEME DO FINÁLE, znovu se uvidíme ve středu 29. srpna a pakl hned v sobotu 1. září, kdy budou známí vítězové ligy při velkém finále s Klaunem RONALDEM! PROTOŽE JSOU KOLOBĚŽKÁŘI SPRAVEDLIVÍ NEDOSTÁVALI ŽLUTÁ TRIČKA VÍTĚZOVOVÉ, RESPEKTIVE TI, KDO UŽ JE MAJÍ, ALE TI KDO SKONČILI ZA TÍM KDO UŽ ŽLUTÝ TRIKOT MÁ. Takže své tričko má od středy Dan Šverdík, a taky Honza Burian.
Další kolo ligy je pak 25. července 2007.